| Alternator Brand | Stanford |
|---|---|
| Power Range | 20kW-220kW |
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Fuel System | PB In-line Pump |
| Fuel | Diesel |
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
|---|---|
| Fuel Consumption | Low/Medium/High |
| Warranty | One Year Or 1000hrs |
| Standby Power | 55kva / 44kw |
| Fuel System | PB In-line Pump |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
|---|---|
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
| Alternator Brand | Stanford |
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Rated Relative Humidity | ≤ 60 % |
| Model | PF-FW33 |
|---|---|
| Power Range | 20kW-220kW |
| Fuel System | PB In-line Pump |
| Alternator Brand | Stanford |
| Fuel | Diesel |
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
|---|---|
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Power Range | 20kW-220kW |
| Alternator Brand | Stanford |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| 定位電源 | 400KW/500KVA |
|---|---|
| 待機電源 | 440KW/550KVA |
| エンジン | オリジナル アメリカン・カミンズ |
| 電源交換機 | オリジナル・スタンフォード / レオリー・ソマー |
| コントロールパネル | ディープシー / スマートゲン |
| 定数電源 | 20kW / 25kVA |
|---|---|
| 待機電源 | 22KW / 28KVA |
| エンジン | FONTON / LOVOL |
| 電源交換機 | オリジナル・スタンフォード / MECC ALTE |
| コントロールパネル | ディープシー 3110/6020/7220/7320 |
| パワー (プライム/スタンバイ) | 25〜200kw |
|---|---|
| 頻度 | 50/60Hz |
| 流動 | 電力量によって |
| 電圧 | 220V-690V |
| エンジン | リカルド |
| パワー (プライム/スタンバイ) | 25〜200kw |
|---|---|
| 頻度 | 50/60Hz |
| 流動 | 電力量によって |
| 電圧 | 220V-690V |
| エンジン | リカルド |
| パワー (プライム/スタンバイ) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| 頻度 | 50/60Hz |
| 流動 | 電力量によって |
| 電圧 | 220vから480v |
| エンジン | ヤンドン |