| パワー (プライム/スタンバイ) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| 頻度 | 50Hz/60Hz |
| 流動 | 180A |
| 電圧 | 220/380V,230V/400V,240V/415V |
| エンジン | FPT/オリジン イタリア |
| 定数電源 | 125KVA/100KW |
|---|---|
| 頻度 | 50Hz/60Hz |
| 流動 | 180A |
| 電圧 | 220/380V,230V/400V,240V/415V |
| エンジン | FPT/NEF67Sm1 (イタリア) |
| Start System | Electric Auto Start |
|---|---|
| Insulation Class | Class H |
| Hs Code | 85021200 |
| Stamford Alternator | LVI634C |
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Purpose | Marine Emergency Generating On Deck |
|---|---|
| Induction | TC |
| Stamford Alternator | LVI634C |
| Temperature Rise | Class F |
| Insulation Class | Class H |
| 力(全盛/スタンバイ) | 5000With5KW |
|---|---|
| 周波数 | 50/60HZ |
| 現在の | 10A |
| 電圧 | 220/230/240V |
| エンジン | 186FAE |
| 力(スタンバイ) | 10kw/12.5kva |
|---|---|
| 周波数 | 50/60HZ |
| 現在の | 35A |
| 電圧 | 220/230/240V |
| ディーゼル機関 | 292のラインの2シリンダー |
| 力(全盛/スタンバイ) | 6.5KVA/7KVA |
|---|---|
| 周波数 | 50/60HZ |
| 現在の | 20A |
| 電圧 | 220/230/240V |
| エンジン | 188FAE |
| 力(全盛/スタンバイ) | 12KW/12KVA |
|---|---|
| 周波数 | 50/60HZ |
| 現在の | 54A |
| 電圧 | 220/230/240V |
| エンジン | 2V92の2本のシリンダー ディーゼル モーター、冷却される空気 |
| Hs Code | 85021200 |
|---|---|
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Alternator | Stamford, Leroy Somer ,Marathon,Engga |
| Weight | Varies By Model, Approx. 1000-5000 Kg |
| Temperature Rise | Class F |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
|---|---|
| Phase | 3 Phase Or Single Phase |
| Engine Speed | 3000rpm/3600rpm |
| Output Power | 5Kw |
| Color | Depend |